Няма изображение
Самостоятелна изложба на съдебния администратор от Районен съд Благоевград

 

Съдебният администратор на Районен съд Благоевград – Сашка Атанасова, откри първата си самостоятелна изложба "Пейзажи и цветя" в "Eme gallery" гр. Благоевград.

Галерията събра много приятели, колеги и роднини, които споделиха този специален момент с талантливата художничка, която получи искрено добри пожелания за творчеството си. Поздрав към нея бе отправен и специално от членовете на Регионалната секция на Националното сдружение на съдебните служители към Окръжен съд - Благоевград, които и поднесоха пъстър букет цветя, с пожелание да бъде здрава и все така уверено да плува в необятното море на творчеството.

 

20250410_083 20250410_686